Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Półkolonie w Stupsku. Dzieci uśmiechnięte, zdrowe i szczęśliwe


Cóż to był za tydzień…., tydzień pełen wrażeń i atrakcji.  W drugim tygodniu ferii zimowych dzieci z terenu gminy Stupsk mogły wziąć udział w półkoloniach organizowanych przez Urząd Gminy w Stupsku oraz Gminną Bibliotekę Publiczną. 

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Z wypoczynku skorzystało 45 dzieci, które w sposób aktywny mogły spędzić  czas wolny, wspólnie się bawić i skorzystać z bogatej oferty kulturalnej. Zajęcia sportowe, plastyczne, spotkanie z policjantem, teatr „MASKA”,wyjazdy zorganizowane na Stadion Narodowy, basen, kręgle, do kina to jedne z wielu atrakcji jakie czekały na dzieci podczas ferii.Każdego dnia dzieci robiły coś ciekawego i niepowtarzalnego. Przychodziły uśmiechnięte, a zdrowe, szczęśliwe i radosne wracały do domu. Dla organizatorów jest to najlepsza informacja zwrotna, że wszystkim się podobało.

źródło i fot. GBP w Stupsku

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x