Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Oszust w Internecie. Ani zabawki, ani pieniędzy


Prawie miesiąc czeka już mieszkanka gminy Wiśniewo na zamówioną i zapłaconą przez Internet zabawkę. Na otrzymanie przesyłki straciła już nadzieję i powiadomiła policję.

 – W piątek 8 lutego br.  zgłosiła się mieszkanka gm. Wiśniewo, która poinformowała, że w dniu 15 stycznia 2019 r. zamówiła na jednym z portali internetowym zabawkę za kwotę 130 zł.  Dokonała wpłaty i do chwili obecnej nie otrzymała zamówionego towaru. W tej sprawie trwają czynności policji – podaje KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500