Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Niepokonany Radzanów z mistrzostwem. Brdak z koroną


Futboliści z Radzanowa zdetronizowali konkurentów z Czarnej Elki. Tytuł mistrzowski Szreńskiej Ligi Fustalu zdobyli w imponującym stylu. Jako jedyni w całej stawki wygrali wszystkie spotkania, strzelając w sumie aż sześćdziesiąt jeden goli.


ksp Mława
Reklama

Rozgrywki zakończyli na „piątkę” – żadnego wrażenia nie zrobił na nich dublet ustrzelony przez napastnika Mdzewa Dominika Lewandowskiego. Szybko zabrali się do pracy i ostatecznie zatrzymali się po zaliczeniu pięciu trafień. Na dodatek żadnego z nich nie zdobył najlepszy strzelec ekipy, a zarazem ligi, Paweł Brdak. Tym razem został wyręczony przez Cezarego Czernika (2 bramki), Zbigniewa Kalinowskiego oraz Daniela i Adama Ziółkowskich.

W konfrontacji Czarnej Elki i Czerwonych Diabłów rozstrzygnęła się kwestia drugiego miasta. Obrońcy tytułu musieli zwyciężyć (rywalom wystarczał remis). Rzeczywistość okazała się dla nich jednak brutalna. Zostali rozbici aż 0:4 – łupem bramkowym podzielili się solidarnie Łukasz Ewczyński , Krzysztof Milewski, Szymon Racki i Jakub Kosiorek.

Ostatnim akordem zmagań będzie turniej o puchar wójta gminy Szreńsk z udziałem wszystkich ligowców. Wówczas obędzie się także uroczyste podsumowanie gminnej Ligi Futsalu w Szreńsku.

Ostatnia kolejka: Radzanów – Mdzewo 5:2, Szarańcza – Szreńsk Team 4:1, Niebieska Iskra – Husaria 3:2, Czerwone Diabły – Czarna Elka 4:0, Dream Team – Glinki 3:3

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x