Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Starostwo zaprasza chętnych do wyjazdu na Agrotech w Kielcach


Starostwo Powiatowe w Mławie organizuje w dniu 16 marca 2019 r.  wyjazd na XXV Jubileuszowe Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach.


AGROTECH to jedna z największych w Europie, a z pewnością największa w Polsce, impreza wystawiennicza poświęcona technice rolniczej. Na targach AGROTECH eksponowany jest nowoczesny sprzęt i wyposażenie dla rolnictwa, m.in. wszystkie marki ciągników rolniczych dostępne na polskim rynku oraz szeroką gamę sprzętu rolniczego, prezentowane przez polskich producentów i dealerów zagranicznych koncernów. Zaprezentowane zostaną maszyny, światowe premiery na rynku polskim, będące świadectwem niezwykłego postępu technologicznego. Targom towarzyszy także szereg spotkań branżowych z wybitnymi specjalistami. Ponadto w czasie trwania Targów uruchomione zostaną specjalne punkty konsultacyjne dla rolników.

Zainteresowanych prosimy o kontakt: Piotr Witkowski, tel. 23 655 29 81, Martyna Zbyrowska, tel. 23 655 29 18 pokój nr 23 Starostwo Powiatowe w Mławie. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 4 marca 2019 r. Przewidywany koszt wyjazdu to ok. 100 zł. w tym obiad, ubezpieczenie i bilet wstępu. Ilość miejsc jest ograniczona.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x