Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zalew i górka zjazdowa będzie, choć z opóźnieniem


Jak oficjalnie poinformowało Starostwo Powiatowe w Przasnyszu przetarg na rozbudowę istniejącego zbiornika retencyjnego wraz z budową górki zjazdowej w Chorzelach został unieważniony.

Starostwo poinformowało, że w dniu 01.02.2019 r. postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na realizację zamówienia pn. „Mazowieckie Centrum Sportów Zimowych – rozbudowa istniejącego zbiornika retencyjnego bocznego wraz z budową górki zjazdowej w obszarze funkcjonalnym miasta Chorzele” zostało unieważnione.

Powodem jest postępowanie kontrolne, w którym ustalono, że nieprawidłowo ustalona została wartość zamówienia, w efekcie czego przyjęto niewłaściwą procedurę przetargową, skutkującą naruszeniem zasady konkurencyjności, gdyż przetarg powinien odbyć się w tzw. trybie unijnym.

Z tego powodu Starosta Przasnyski postępowanie przetargowe unieważnił. Jednocześnie Zarząd Powiatu zapewnia, że inwestycja będzie realizowana.

za infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500