Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Spadający meteoryt nad Wiśniewem [zobacz video]


Jeden z naszych czytelników kilka dni temu zaobserwował i nagrał kamerą w okolicy Wiśniewa ciekawe zjawisko, a mianowicie spalający się w atmosferze meteoryt. Tak sam opisuje tę sytuację:

8 lutego jechałem około godziny 15:40 drogą krajowa nr 7. Zobaczyłem ciekawe zjawisko. Tuż przed miejscowością Wiśniewo k. Mławy zobaczyłem jak na niebie pojawił się błysk. Wyglądało to tak jakby w atmosferę ziemi wszedł meteoryt. A jego utlenienie  wywołało  piękny niebiesko zielonkawy błysk. Niestety kamera samochodowa to nie zaawansowana kamera filmowa więc tak dobrze nie oddała tego pięknego koloru.  

Ciekawe, czy ktoś z czytelników lub mieszkańców Wiśniewa zauważył i zwrócił uwagę na to zjawisko?

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Maja
Gość
Maja

Ciekawe zjawisko. W rzeczywistości musiało wyglądać pięknie. Dziękujemy za podzielenie się filmikiem 🙂

gwiazda
Gość
gwiazda

– leci meteoroid
– pozostawia ślad po sobie, czyli meteor
– jak już spadnie to dopiero nazwać można meteorytem

Assgub
Gość
Assgub

Też to widzialem dojezdzalem do Wisniewa trasa s 7 o tej godzinie

kierowa
Gość
kierowa

„S”7 to dopiero będzie Narazie jest krajowa 7mka 😉