Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mistrzowie z kłopotami. Kuklin nie odpuszcza


O prymat w halowych mistrzostwach gminy w piłce nożnej rywalizują także w Dzierzgowie. Tytułu sprzed roku bronią reprezentanci zespołu o nazwie Oszczędni Technicznie. Obrońców tytułu mocno naciskają konkurenci z Kuklina.


Obie ekipy pogubiły punkty, ale mimo to zdołały już  wypracować dużą przewagę nad resztą stawki. Walka o prymat zapowiada się emocjonująco – bezpośredni mecz nie odpowiedział na żadne pytanie. Zwycięzca nie został wyłoniony, bo strony  nie potrafiły zdobyć gola. Kapitalne zawody rozegrał bramkarz  mistrzów Maciej Perdon. Dopisywało mu także szczęście. Piłka po strzale Pawła Kaczerskiego odbiła się od dwóch słupków, po czym wyszła w pole.

Wszystko wskazuje na to, że walka o mistrzostwo rozstrzygnie się pomiędzy dwoma liderami. Natomiast walka o najniższy stopień podium rozegra się pomiędzy FC Sezonowcami i Wyspiańczykami. W lepszej sytuacji znajdują się reprezentanci pierwszej z wymienionych ekip. Nie dość, że rozegrali o jedno spotkanie mniej, to jeszcze potrafili zaskoczyć mistrzów. Pokonali konkurentów aż 8:3.

Walka idzie nie tylko o prymat w gminie. Dwie najlepsze drużyny wystąpią w międzygminnych mistrzostwach, które odbędą się w niedzielę 10 marca w Szreńsku.

W klasyfikacji strzelców z siedemnastoma trafieniami na koncie prowadzi Henryk Krajewski (FC Sezonowcy). Piętnaście zaliczył Tomasz Grzybowski (Oszczędni Technicznie), czternaście Paweł Kaczerski (Kuklin).

Dziesiąta kolejka: Wyspiańczycy – Orły Brzozowa 8:2, FC Sezonowcy – Kuklin 1:3, Oszczędni Technicznie – Turbo Team 7:0, Paka Rybaka – pauza.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x