Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Cegielnia Lewicka. Seicento uderzyło w ogrodzenie i słup


Kierowca Fiata Seicento uderzył w ogrodzenie, a następnie w słup energetyczny ustawiony na chodniku. Gdy przybyły służby ratunkowe, nikogo w pojeździe nie było.

Jak podaje rzecznik prasowy KP PSP w Mławie kpt. Jacek Dryll, do zdarzenia doszło w miejscowości Cegielnia Lewicka (gm. Lipowiec Kościelny) około godziny 2:44. Działania straży polegały na odłączeniu akumulatora, zlikwidowaniu wycieku gazu z instalacji zasilania silnika oraz zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500