Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Alarm na Długiej [zobacz video]


Brak kontaktu z jednym z mieszkańców bloku przy ulicy Długiej zaniepokoił w sobotę wieczorem jego kolegę aż tak bardzo, że wezwał na miejsce straż pożarną. Strażacy podjęli stosowne czynności i wkrótce okazało się, że alarm okazał się być fałszywy, choć w dobrej wierze.  Strażacy zajrzeli jedynie przez okno, a mieszkaniec sam otworzył drzwi. [zobacz video z akcji]

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
hyyu
hyyu
2 lata temu

Państwo nie ma mieć pretensji do drugiego człowieka który nie dość iż musi w ogóle zrozumieć co się dzieje złego lub jedynie niepokojącego TO JESZCZE ZGŁASZAJACY MUSI BYĆ SPRAWNYM NEGOCJATOREM ABY PRZEKONAĆ DYSPOZYTORA KTÓRY JAK POJMIE pardon OCENI subiektywnie taką potrzebę i oczywiście ma jakiś wolny zespół ratunkowy TODOPIERO JEST SZANSA ŻE WYŚLE pomoc która musi jeszcze na czas dotrzeć na miejsce… po pierwsze inteligentne miasta i korytarze życia MUSZĄ BYĆ WRESZCIE FAKTEM w końcu drugiej dekady XXI wieku a to oznacza po pierwsze wszystkich jajogłowych szkodników usuwać a resztę zdyscyplinować skutecznie… trzeciej drogi nie ma !

Maciej
Maciej
2 lata temu
Reply to  hyyu

Korytarz życia!? Niektórzy nie wiedzą co to jest. Moim zdaniem trzeba zacząć od edukacji, np. podczas przygotowań do egzaminu na prawo jazdy.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x