Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Z Dzierzgowa do Warszawy. Młodzieżowa Orkiestra Dęta na wycieczce


Podobnie jak w ubiegłych latach Młodzieżowa Orkiestra Dęta Dzierzgowo ferie zimowe zakończyła wycieczką do Warszawy. Główną atrakcją był stadion Zimowy Narodowy, gdzie po prostu trudno nie bawić się świetnie. Choć był to główny, ale nie jedyny punkt wycieczki. Było także kino i inne atrakcje. Sponsorem wyjazdu był Wójt Gminy Dzierzgowo i Stowarzyszenie Arka.

Słoneczne ogrody Mława

źródło i fot: MOD Dzierzgowo

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500