Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ruszają zapisy na letni semestr UTW. Nie przegap!


Już od 11 lutego 2019 r. Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczyna zapisy na zajęcia w letnim semestrze. Wszystkich dotychczasowych słuchaczy i nowe osoby zainteresowane udziałem w wykładach, lektoratach i konwersatoriach zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz planem zajęć zamieszczonymi na stronie Miejskiego Domu Kultury w Mławie. Zapisy prowadzone są w recepcji Miejskiego Domu Kultury, w godz. 8.30-16.00 do 28 lutego 2019 r.

Źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Ciekawa
Gość
Ciekawa

Kto moze zapisac sie do UTW ? Czy to wiek wyznacza te normy? Czy tez trzeba być emerytem? Nic nie wiadomo po przeczytaniu artykułu.