Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Znów znaleziono w gminie Dzierzgowo nielegalne wyroby tytoniowe


W czwartek 7 lutego, około godz. 12:30, w gminie Dzierzgowo, mławscy policjanci z referatu przestępczości gospodarczej i korupcji ponownie ujawnili nielegalną kontrabandę wartą ponad 64 tysiące zł. 67 – letni mężczyzna w miejscu zamieszkania posiadał wyroby tytoniowe bez wymaganej przepisami akcyzy. Policjanci ujawnili ponad 2 tys. sztuk  pojedynczych papierosów oraz ponad 60 kilogramów krajanki tytoniowej.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Mława
Gość
Mława

No właśnie jak pisze redaktor cyt „.znów znaleziono”.A dlaczego „znów znaleziono” ponieważ handlarze są bezkarni.Zapłaci taki jeden z drugim symboliczną karę i w trzy miesiące odrabiają straty.gdyby porządnie zostali ukarani to nie było by problemu.

Prawda
Gość
Prawda

Znowu dziadek z papieroskami i babcia z jajkami paragonu nie dała Sukces

Beti
Gość
Beti

Narkotykami się lepiej zajmijcie a nie papierosami