Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ważna zmiana. Każdy podatek wpłacamy na inne konto


Urząd miasta  wkrótce dostarczy nowe decyzje podatkowe na 2019 rok. Płacąc podatek przelewem, należy zwrócić szczególną uwagę na numery kont w nich wskazane.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Od stycznia 2019 r. wprowadzono indywidualne konta bankowe, na które powinno się wpłacać należności z tytułów: podatku od nieruchomości, podatku rolnego, podatku leśnego, łącznego zobowiązania pieniężnego, podatku od środków transportowych, opłat za gospodarowanie odpadami. – To ważna zmiana, na którą trzeba zwrócić uwagę. Nawet, jeśli ktoś otrzyma kilka decyzji podatkowych, każdą wpłatę powinien uiścić na inne, wskazane w decyzji konto – wyjaśnia Justyna Lewandowska, Skarbnik Miasta Mława.

Numery indywidualnych rachunków bankowych przekazujemy mieszkańcom w decyzjach podatkowych na 2019 r. Numery rachunków, na które należy wpłacać opłatę za odpady komunalne, zostaną przesłane w pisemnej informacji od Burmistrza Miasta Mława. Osoby prawne nie otrzymują decyzji podatkowych, więc o numerze rachunku do regulowania podatków od nieruchomości zostaną poinformowane odrębnymi pismami od Burmistrza Miasta Mława.

Opłat: za posiadanie psa, z tytułu użytkowania wieczystego, z tytułu dzierżawy i za umieszczenie urządzenia w pasie drogowym, dokonujemy na konto Urzędu Miasta Mława: 70 1090 2604 0000 0001 3379 7826 (Urząd Miasta Mława, ul. Stary Rynek 19, 06-500 Mława; bank: Santander Bank Polska S.A., ul. Lelewela 1, 06-500 Mława). Płatności można także regulować gotówką w kasie Urzędu Miasta Mława.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x