Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar w budynku szkoły w Zawadach


Kilka minut po godzinie 19-tej mławscy strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze pustostanu w Zawadach (gm. Lipowiec Kościelny). Na miejscu okazało się, że pożar wybuchł w budynku dawnej szkoły podstawowej – obecnie pustostanu.


Obiekt szkoły objęty był nadzorem konserwatora zabytków. Jak podaje straż pożarna, spaleniu uległa pond 1/4 budynku, w tym dach, więźba dachowa, strop pomiędzy parterem i strychem i podłoga.

Działania gaśnicze prowadziły  dwa zastępy PSP Mława, OSP Turza Mala i OSP Lipowiec Kościelny.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x