Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Gold Team powtórzył sukces. Pietruś z koroną


Dobiegła końca tegoroczna edycja mistrzostw gminy Stupsk w halowej piłce nożnej. Ponownie jak przed rokiem zwycięsko z batalii wyszli reprezentanci Gold Team. Swój prymat przypieczętowali w ostatniej kolejce rozegranej na hali w Morawach w sobotę 2 lutego.


ksp Mława
Reklama

W poprzednim sezonie prymat zapewnili sobie już parę serii przed końcem. Teraz musieli uważać, bowiem konkurenci naciskali do ostatniej chwili. Szczególnie Amigo Konopki, z najlepszym strzelcem ligi Mateuszem Pietrusiem na czele, nie zamierzało odpuścić.

„Złota ekipa” zachowała jednak czujność. W konfrontacji z Weteranami i Młodszymi zrobiła decydujący krok. Ograła konkurentów 9:5, w czym największy udział miał Daniel Lis. Posłał piłkę do siatki aż czterokrotnie. Dublet ustrzelił Norbert Marach.

Obrońcy tytułu mogli już świętować, dlatego w ostatnim meczu pozwolili sobie na wpadkę. Jedyną porażkę w rozgrywkach zanotowali w zderzeniu z Amigo Konopki. Dzięki temu „Przyjaciele” wywalczyli tytuł wicemistrzowski, bowiem we wcześniejszym starciu sobotniego wieczoru rozbili aż 13:1 konkurentów ze Strzałkowa.

W dwumeczu Pietruś zaliczył aż czternaście trafień, zapewniając sobie koronę króla strzelców. Do końca mocno naciskał Dawid Bonisławski z Dobrych Chłopaków, ale jedenaście goli wbitych rywalom z Żylipapą Au wystarczyło jedynie na tytuł wicekróla.

Korona dla Pietrusia to nie jedyne indywidualne wyróżnienie.  Statuetka dla najlepszego bramkarza trafiła w ręce Marcina Paturalskiego. Najlepszym duetem turnieju wybrano Pawła i Eryka Grabowskich z zespołu Weterani i Młodsi. Statuetkę „Waleczni do samego końca” otrzymał zespół Marne Szanse, a nagrodę za „Czystą grę” zdobył zespół Dobre Chłopaki.

Ostatnia runda: Weterani i Młodsi – Gold Team 5:9, Dobre chłopaki – Żylipapą Au 13:6, FC Strzałkowo – Amigo Konopki 1:13, WKS Niedzbórz – Marne Szanse 3:6, Los Compadres – Żylipapą AU 6:5, Dajcie nam wygrać – Weterani i Młodsi 1:0, Marne Szanse – FC Strzałkowo 1:5, Gold Team – Amigo Konopki 3:6.

RS

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x