Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Były to mecze wielkich niespodzianek. VII  i VIII kolejka ligi bowlingowej


Były to mecze wielkich niespodzianek Barcontrol uległ firmie Lubas 683 do 665 najlepiej w tym meczu rzucił Paweł Koronowski ustanawiając rekord kolejki 211punktów i tym samym awansował na pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Za kolejną niespodziankę można uznać za przegraną firmy EKO Sławka Szerszenia.

BetonMax po  wygranej z EKO zachował szanse na zdobycie mistrzostwa. Mecz  rozstrzygnął się w dziesiątej kolejce wynikiem 564 do 571. Automyjnia po wygranej  z Benxsem zachowała szansę na zdobycie trzeciego miejsca. Mecz zakończył się wynikiem 550 do 537 na korzyść  Automyjni. W VIII kolejce do najbardziej wyrównanego meczu doszło pomiędzy Jokerem a Płetwalem. Po dziewiątej kolejce Płetwal był bliski wygrania spotkania, gdyż prowadził  14 punktami, jednak ostatnia kolejka należała do zawodników z Jokera. Świetne rzuty Łukasza Pietrzaka Sławka Grablewskiego i Jarka Rykowskiego zagwarantowały zwycięstwo ekipie Jokera. Mecz zakończył się  wynikiem 641 do 639. Joker po wygranej z Płetwalem awansował na pierwsze miejsce w tabeli generalnej.

źródło i fot. Organizator

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x