Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

 Wieczorny pościg przez kilka powiatów


Trzy radiowozy mławskiej policji  na sygnale brały udział wczoraj wieczorem w próbie zatrzymania uciekającego przed policją osobowego volkswagena. Nasi policjanci włączyli się do pościgu na prośbę policjantów z Makowa Mazowieckiego, którzy próbowali wcześniej zatrzymać pojazd.

Działania prowadzone były m.in. na krajowej „siódemce”, gdyż okazało się, że pojazd poruszał się w kierunku Nidzicy. Jak podaje KPP w Mławie, mławscy policjanci uczestniczyli w pościgu do granic powiatu nidzickiego, gdzie dalsze działania  kontynuowały inne jednostki. Jak na razie nie wiadomo, czy kierowcę volkswagena udało się zatrzymać.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

17
KOMENTARZE

avatar
1500
Dark
Gość
Dark

Mławscy policjanci potrafią tylko ganiac za ciemne szyby w aucie…

Adam
Gość
Adam

A jaki finał tego pościgu

wow kurka wodna
Gość
wow kurka wodna

Wow, jaka podnieta. Policja z wioski Mława miała okazję brać udział w tym przestawieniu. Może w tv wymienią też udział mławiaków.

Alek
Gość
Alek

W normalnym kraju już ktoś z tego by wyciągał wnioski i konsekwencje. Panowie komenancji powiatowi już powinni pakować swoje biurka. Nierozumiem dlaczego facet jadący od Makowa tyle kilometrów nie został zatrzymany, do tego jeszcze pozwolono mu wjechać na autostradę. Przecież maja jakieś „kolczatki” nie mogli tego rozstawić. Dla mnie to dziwna sprawa.

...
Gość
...

A gdzie tam masz autostradę?

Prawda
Gość
Prawda

Babcie z papieroskami złapać potrafią

Cała prawda
Gość
Cała prawda

Czyżby któras z biura przy Sienkiewicza pisała i broniła? To wpadka i jakby nie było skandal. Jak można nie zatrzymać pojazdu który był ścigany już od Makowa.
Żal, Wstyd, hańba, porażka mławskiej policji. Przypomnę wcześniej zniszczenie radiowozu nieoznakowanego i brak sprawców?

...
Gość
...

Sami specjaliści. Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę kosmiczne pojemności radiowozow. W realu zwykle 1.9 tdi po lekkim mapowaniu znika im w oddali.

Informator
Gość
Informator

Mają nieoznkowana skodę Octavia. Słabo znasz tabór mławskiej jednostki.
W mojej opinii tu nie silnik zawinił. Chyba raczej brak umiejętności ? i zachowania zimnej krwi i zdecydowania wobec domniemanego przestępcy poruszającego się tym samochodem ? Jak uważacie?

...
Gość
...

Słabo znasz stan techniczny i dyslokacje octavi…..

Emi
Gość
Emi

Mijalam ten pościg w Wisniewie koło Gruduska, facet bardzo sie spieszył. Przecież mogli zrobić blokadę drogi, jak mieli informację o pościgu

El Chapo
Gość
El Chapo

Jesteście śmieszni normalnie, jak można nie zatrzymać? A no tak że za takie zarobki nikt niechce się dla takich pajacow jak wy narażać bo i tak co by nie zrobili jest hejt. Po drugie jakby zrobili to jak w Ameryce czyli radiowozem musieli by za niego płacić, po trzecie jakby tak zrobili a kierowcy pojazdu uciekającego coś by się stało to wy i media wieszali by na nich psy bo to przecież był dobry chłopak. A tu jeden z drugim eksperci od zatrzymywania pojazdów.

Stefano
Gość
Stefano

Jak można nie zatrzymać pojazdu który jechał tyle km od Makowa. Śmiech na sali. Wstyd. Wielka ujma ! Komendant Mlawski już wrócił? Czy nadal na urlopie ?

Gość
Gość
Gość

Nie wiedziałam, że Komendant musi się tłumaczyć trollom kiedy wraca z urlopu … a może nie powinien brać urlopu i jak inni urzędnicy wziąć ekwiwalent

Młody
Gość
Młody

Kolejna porażka mławskiej policji. Totalna klapa. Czy oni kiedykolwiek złapią kogoś poza rowerzysta pijanym lub bezbronnym starcze przechodzącym przez jezdnię poza przejściem dla pieszych ?

Czytelnik
Gość
Czytelnik

Nie wymagaj za wiele. Mławska drogowka jest stworzona do ,,wyższych,, celów . Dowod zatrzymać rolnikowi w jakimś rumplu to jest wynik.

Młody
Gość
Młody

Masz rację. Do tego typu działań zapewne pierwsi.