Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława
Logo
meblolux

Korona zacznie później, reszta już gra


Jolanta Karpińska podziękowania


Mecze kontrolne rozgrywają nie tylko czwartoligowcy.  Zimowa aura nie odstrasza także przedstawicieli ekip z niższych lig. Jedynym wyjątkiem są reprezentanci Korony Szydłowo. Premierowy mecz w 2019 roku rozegrają dopiero w sobotę 16 lutego.

Na sztucznym boisku w Mławie  zmierzyli się juniorzy Mławianki oraz gracze Żaka Szreńsk. Ci ostatni rundy jesiennej nie mogą uznać za udaną – w B-klasie nie potrafili zdobyć ani jednego punktu w dziesięciu rozegranych spotkaniach. W sparingu okazali się jednak lepsi od młodych konkurentów. Triumfowali 2:1 – na listę strzelców wpisali się testowany zawodnik oraz Alan Michalski.

Na tym samym obiekcie strzegowianie rywalizowali z GKS-em Kozłowo. Spotkanie przyniosło pięć goli. Niestety tylko dwa strzelili podopieczni Pawła Taranowskiego. Do siatki pocelowali Patryk Wierzbicki i Maciej Warecki.

Z kolei w Ciechanowie rywalizowała Konopianka. Lider A-klasy sprawiły niespodziankę i okazał się lepszy od występującej na poziomie okręgówki Iskry Krasne. Celnymi strzałami popisali się najlepszy snajper ekipy z Konopek w lidze Mateusz Pietruś, Georg Gevorgian i Daniel Lis.

Nadchodzący weekend przyniesie kolejne spotkania. Konopianka zmierzy się ze Żbikiem Nasielsk, a GKS Strzegowo potykać się będzie z Polonią Iłowo.

Wyniki

Mławianka Mława (juniorzy) – Żak Szreńsk 1:2, GKS Strzegowo – GKS Kozłowo 2:3, Konopianka Konopki – Iskra Krasne 3:2

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500