Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Korona zacznie później, reszta już graMecze kontrolne rozgrywają nie tylko czwartoligowcy.  Zimowa aura nie odstrasza także przedstawicieli ekip z niższych lig. Jedynym wyjątkiem są reprezentanci Korony Szydłowo. Premierowy mecz w 2019 roku rozegrają dopiero w sobotę 16 lutego.

Na sztucznym boisku w Mławie  zmierzyli się juniorzy Mławianki oraz gracze Żaka Szreńsk. Ci ostatni rundy jesiennej nie mogą uznać za udaną – w B-klasie nie potrafili zdobyć ani jednego punktu w dziesięciu rozegranych spotkaniach. W sparingu okazali się jednak lepsi od młodych konkurentów. Triumfowali 2:1 – na listę strzelców wpisali się testowany zawodnik oraz Alan Michalski.

Na tym samym obiekcie strzegowianie rywalizowali z GKS-em Kozłowo. Spotkanie przyniosło pięć goli. Niestety tylko dwa strzelili podopieczni Pawła Taranowskiego. Do siatki pocelowali Patryk Wierzbicki i Maciej Warecki.

Z kolei w Ciechanowie rywalizowała Konopianka. Lider A-klasy sprawiły niespodziankę i okazał się lepszy od występującej na poziomie okręgówki Iskry Krasne. Celnymi strzałami popisali się najlepszy snajper ekipy z Konopek w lidze Mateusz Pietruś, Georg Gevorgian i Daniel Lis.

Nadchodzący weekend przyniesie kolejne spotkania. Konopianka zmierzy się ze Żbikiem Nasielsk, a GKS Strzegowo potykać się będzie z Polonią Iłowo.

Wyniki

Mławianka Mława (juniorzy) – Żak Szreńsk 1:2, GKS Strzegowo – GKS Kozłowo 2:3, Konopianka Konopki – Iskra Krasne 3:2

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x