Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jest pierwszy halowy rekord powiatu w skoku o tyczce!


14 letnia liderka Akademii Tyczkarek-Tyczkarzy  MAL-MKLA Mława – Gabrysia Goschorska, znakomicie rozpoczęła Halowy Sezon Tyczkarski 2019, ustanawiając wynikiem 2,80, pierwszy halowy rekord Mławy i Powiatu Mławskiego w skoku o tyczce!


Taki wynik uzyskała 3 lutego br. podczas „Mitingu Polskiego Związku Lekkiej Atletyki”, w COS-OPO Spała. Są to efekty bardzo dużej pracy szkoleniowo-treningowej, wykonywanej w Mławie i w Warszawie.

– Gabrysia jest znakomitym wzorem i przykładem dla wyjątkowo bardzo sprawnych dzieci szkól mławskich, ale i także dla grup szkolenia początkowego Ministerstwa Edukacji Narodowej i Akademii MAL-MKLA Mława: w Wiśniewie, Lipowcu Kościelnym i Działdowie.  Grupy te prowadzą najlepsi nauczyciele wychowania fizycznego. Natomiast przed Gabrysią (Gabi) są kolejne starty, gdyż sezon halowy, będzie trwał do tradycyjnego „Ogólnopolskiego Mitingu Tyczkarskiego im. Walentego Wejmana w Gdyni”, który zawsze odbywa się w pierwszych dniach kwietnia – mówi płk Janusza S. Żbikowski.

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x