Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Straż Miejska patroluje potencjalne miejsca wypoczynku dzieci i młodzieży


Ferie zimowe to okres wzmożonej czujności funkcjonariuszy służb mundurowych.  Zimowa aura sprzyja wszelkim zabawom na śniegu i lodzie, a te bywają niebezpieczne.

Straż Miejska w Mławie od początku ferii patroluje potencjalne miejsca wypoczynku dzieci i młodzieży. Szczególnie istotne są tzw. „dzikie lodowiska”, czyli zamarznięte jeziora i stawy. Do takich miejsc należą glinianki przy ul. Cegielnia oraz jeziorko przy ul. Krajewo. Pozornie zamarznięty staw może być w rzeczywistości pokryty cienką warstwą lodu, która pęknie, kiedy na nią nastąpimy.

Stałym miejscem patroli straży miejskiej jest również tzw. „Łysa Góra”, która dla mieszkańców naszego miasta stanowi ulubione miejsce zimowych zabaw i atrakcji. Wzniesienie jest bardzo dobrym miejscem do zjazdu na nartach czy sankach, ale i tam należy zachować szczególną ostrożność.

Służby mundurowe od lat uczulają młodzież aby rozsądnie korzystać z zimowego wypoczynku.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Senior
Gość
Senior

Gdzie jest przewodniczący PiS i podpisy za likwidacja straży miejskiej? PANIE KIEL…NIE BĄDŹ PAN TCHÓRZEM

Dziadek z bliska
Gość
Dziadek z bliska

Tak to bywa, przed wyborami Pan Kielbinski, byl za likwidacją straży miejskiej, kiedy zostal radnym temat likwidacji strazy juz go nie interesuje.

mławianka
Gość
mławianka

A dlaczego nie kontrolują odśnieżania chodników, np. przy sądzie.
Wczoraj przy sądzie chodnik był w ogóle nie odśnieżony.

Dziadek z bliska
Gość
Dziadek z bliska

Nie ma z pewnością komu odśnieżać, a zresztą nic sobie z tego nie robią, bo kto ma sąd ukarać, za brak odsniezonych chodników.