Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

O bezpiecznych feriach i Internecie z dzielnicowym w Lipowcu Kościelnym


Trwa drugi tydzień ferii zimowych na terenie województwa mazowieckiego. W Komendzie Powiatowej Policji w Mławie dzielnicowi wspólnie z mławskimi profilaktykami kontynuują działania mające na celu propagowanie bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku. Promują również pozytywne zachowanie w Internecie w związku z Dniem Bezpiecznego Internetu , który przypadał  w tym roku 5. lutego.


W poniedziałek, 4 lutego dzielnicowy sierż. szt. Sławomir Ostrowski wspólnie z mławskim profilaktykiem, udali się do Gminnego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Lipowcu Kościelnym, aby porozmawiać z dziećmi o bezpieczeństwie podczas ferii zimowych. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się, jak być bezpiecznym w ruchu drogowym, w domu, podczas zabaw zimowych oraz jak unikać zagrożeń, a w razie konieczności skutecznie wezwać pomoc. Dzielnicowy przestrzegał również przed zagrożeniami, jakie może nieść ze sobą niewłaściwe korzystanie z Internetu oraz przed kontaktem z obcymi osobami. Dzieci otrzymały „Kodeks postępowania w czasie zimy” ze spisanymi najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku oraz elementy odblaskowe.

źródło: KPP Mława

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x