Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Wieczfni Kościelnej na Narodowym


Zimowe ferie to dla Młodzieżowej Orkiestry Dętej czas nie tylko wypoczynku, ale także integracji i doskonalenia umiejętności. W tym przypadku nie chodzi o umiejętności muzyczne, ale łyżwiarskie.  A wszystko to za sprawą wycieczki do Warszawy, gdzie muzycy podbój stolicy rozpoczęli od wizyty na PGE Narodowym, gdzie trenowali swoje umiejętności łyżwiarskie. Humory i dobry nastrój dopisywały, nawet przy upadkach. Poza jazdą na łyżwach w programie jednodniowej wizyty znalazło się kino z filmem „O psie, który wrócił do domu”. Po seansie szybka przekąska w McDonald’s i powrót do domu.


red.

fot. fb

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x