Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trzcianka. Passat w rowie


Uwaga! Znów na drogach ślisko. Dziś kilka minut przed godziną 19-tą w miejscowości Trzcianka (gm. Szydłowo) na trasie relacji Mława – Ciechanów, osobowy VW Passat wpadł w poślizg i wypadł z drogi. Na miejscu są strażacy, karetki pogotowia oraz policja. W tej chwili osobom podróżującym udzielana jest pomoc medyczna i na razie nie wiadomo, czy ktoś został poważniej poszkodowany i czy zachodzi potrzeba hospitalizacji. Miejsce zdarzenia zabezpieczają strażacy, droga jest przejezdna.

Aktualizacja 05.02.2019 g. 20:00

Samochodem podróżowały cztery osoby. Jedna osoba – 14-letni pasażer został przewieziony do szpitala. Strażacy oświetlali miejsce zdarzenia, odłączyli akumulator i udzielili wsparcia psychicznego podróżującym. Na miejscu działania prowadził jeden zastęp JRG Mława oraz zastęp OSP Szydłowo.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
kierowca bombowca
Gość
kierowca bombowca

jelcze odpalac i do roboty drogowcy ..na co moje podatki idą popasli sie jak swinie a robic nima komu 😉