Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pacjent ważył 150 kg. Strażacy pomogli znieść go do karetki


Dość nietypowe działania podjęli wczoraj mławscy strażacy. Wezwani na pomoc, pomagali znieść do karetki pogotowia pacjenta, który ważył 150 kg. Zdarzenie miało miejsce kilka minut po godzinie 17-tej w Mławie przy ulicy Nowej w budynku jednorodzinnym. Chory trafił do mławskiego szpitala.


źródło: KP PSP Mława

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
13 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
kolega
kolega
2 lata temu

Ten Pan w nocy zmarł.

Nowa
Nowa
2 lata temu
Reply to  kolega

Tak zmarł. Ale nie ma co pisać bo za chwilę będą mieli o czym pisać. Nagłówek. 150kg mężczyzna nie żyje. Spoczywaj w pokoju dziadku. Szkoda że są takie żmije które opisują takie sytuacje

obiektywny
obiektywny
2 lata temu

Nie podoba wam sie to nie czytajcie. Przynajmniej wiadomo co sie w Mławie dzieje. Zrobcie swoj portal i piszcie o czym chcecie.

every
every
2 lata temu
Reply to  obiektywny

Tu chodzi o zasady etyki, nie zawsze trzeba pisać wszystko dokładnie ze szczegółami, bo można tym krzywdę komuś wyrządzić. I w tym wypadku właśnie tak jest.
Lubicie się z kogoś śmiać? – to śmiejcie się sami z siebie!

Janina
Janina
2 lata temu
Reply to  every

Jakie szczegoly? Ze 150 kg ktos wazy, ile jest takich osob – sporo. Gdzie tu widzisz szczegoly. Czytaj ze zrozumieniem. Oby wiecej takich artykulow.

every
every
2 lata temu
Reply to  Janina

No tak lepiej się z kogoś śmiać – nie dziwię się.
Czytaj, Janino, ze zrozumieniem, bo widzę, że tobie jest obce czytanie za zrozumieniem. Przyganiał kocioł garnkowi, że smoli… dalej sama sobie dopowiedz.Tam jest podana ulica, a to nie jest długa ulica jak patrzę na mapę.

Robert
Robert
2 lata temu
Reply to  every

Z chudych tez sie smieja. To o nikim teraz nie napisza. Na tej ulicy same grubasy mieszkaja.

Nowa
Nowa
2 lata temu
Reply to  Robert

Ogarnij się człowieku. Spójrz w lustro

Mławianka
Mławianka
2 lata temu

Moim zdaniem codziennik pisze i powinien pisać o życiu codziennym w Mławie. Jak np. słyszę samochody jadące na sygnałach to właśnie na codzienniku dowiaduję się co się stało. Polityki masz już dosyć. Proszę Redakcjo, pisz o Mławie i bliskich nam sprawach

mławianka
mławianka
2 lata temu

Nie rozumiem sensu zamieszczania tego artykułu.
Podziękowania dla strażaków?
Przytyk dla chorej osoby z nadwagą? a może nadwaga to właśnie choroba? Nie wszyscy mają nadwagę z zaniedbania.
No, sąsiedzi na pewno będą wiedzieli o kogo chodzi(będą mieli temat do plotek i ubaw). Ciekawe jakby poczuła się osoba pisząca tę notkę gdyby to jej dotyczyło?
Trochę więcej empatii, bo otyłość, to też choroba.
Brak Wam tematów? – zajmijcie się np. dietami radnych miejskich, bo to szczyt wszystkiego tak wysokie diety.
Burmistrzowi obniżono zarobki odgórnie, a więc radni także powinni sobie obniżyć diety minimum o te 25%.
Może jakiś wywiad z radnymi, tak po jednym radnym z każdej opcji politycznej weźcie sobie na tapetę.

dziadek z bliska
dziadek z bliska
2 lata temu
Reply to  mławianka

Bardzo słuszna uwaga,—do tematów które Pani przedstawiła które winny być poruszone na portalu, dodał bym jeszcze, aby komitety wyborcze , i ich pełnomocnicy przedstawili rozliczenie kampanii wyborczej.

mławianka
mławianka
2 lata temu

Tak, masz rację.
Codziennik powinien się zająć sprawą rozliczenia komitetów wyborczych, Trzy miesiące po wyborach już dawno minęło, a nie widziałam jeszcze rozliczenia komitetu wyborczego Sławomira Kowalewskiego, a bardzo to rozliczenie mnie (mam nadzieję że nie tylko mnie) interesuje. Ciekawa jestem skąd pochodziły środki na tak bogatą kampanię wyborczą komitetu nie popieranego przez żadną partię polityczną, a trzeba przyznać, że to była najbogatsza kampania wyborcza.

Winner
Winner
2 lata temu
Reply to  mławianka

Pozyskane z UE zostało jeszcze trochę – wystarczy dla was na maść na ból…

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x