Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Glinojeck. Rzucali śnieżkami, więc ugodził go nożem w plecy


Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 28-latek z Glinojecka, który zaatakował nożem mieszkańca Ostrowii Mazowieckiej. Odpowie za usiłowanie zabójstwa. Tuż po ataku był już w rękach funkcjonariuszy.


Do zdarzenia doszło w nocy z 31 stycznia na 1 lutego 2019 roku w Glinojecku pow. ciechanowski, 28-letni mieszkaniec Glinojecka zaatakował nożem 19-letniego mieszkańca Ostrowii Mazowieckiej zamieszkującego aktualnie w Glinojecku. Sprawca zadał uderzenia nożem w plecy . Jak ustalono podczas prowadzonych czynności w zdarzeniu brało udział 7 osób: 2 kobiety i 5 mężczyzn, a powodem tego tragicznego zdarzenia było obrzucanie śnieżkami jednej z posesji w Glinojecku.

Na wniosek Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie i Prokuratury Rejonowej w Ciechanowie sąd zastosował wobec sprawcy tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

źródło: KPP Ciechanów

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x