Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Chcesz zapisać dziecko do przedszkola lub szkoły? Nie przegap terminów


To ważna wiadomość dla rodziców przedszkolaków i pierwszoklasistów. Urząd miasta jak co roku ustalił i podał terminy rekrutacji do publicznych placówek na rok szkolny 2019/2020. Nabór ruszy już 18 lutego, nie warto więc zwlekać z decyzją.

Terminy postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego do miejskich,  publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2019/2020.

Terminy postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego do klas pierwszych miejskich, publicznych szkół podstawowych na rok szkolny 2019/2020.

W przypadku naboru uzupełniającego warto pamiętać, że pierwszeństwo w przyjęciu do placówki ma dziecko, którego rodzeństwo będzie kontynuowało w danym roku szkolnym edukację w tym samym przedszkolu, oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej lub szkole podstawowej , dziecko którego rodzic/opiekun prawny albo rodzice/opiekunowie prawni mieszkają w Mławie i rozliczają podatek dochodowy od osób fizycznych w urzędzie skarbowym na terenie Miasta Mława oraz dziecko, którego droga od miejsca zamieszkania do wskazanego przez rodzica/opiekuna prawnego przedszkola, oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej nie przekracza 3 km.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500