Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uderzył go siekierą. Cios trafił w rękę w gipsie


W niedzielę około godziny pierwszej w nocy na ul. Napoleońskiej w Mławie doszło do awantury.  Jak podaje mławska policja 54 – letni mieszkaniec Mławy, naraził na niebezpieczeństwo utraty życia 33 -letniego mężczyznę mieszkańca pow. mławskiego, w ten sposób, że zamachnął się siekierą uderzając pokrzywdzonego w prawą rękę, na której miał założony gips. Pokrzywdzony nie doznał obrażeń ciała – jedynie pękł gips. Sprawca czynu był trzeźwy.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500