Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Po uderzeniu w drzewo z auta wyrwało silnik


Osobowy Peugeot 206 w samym centrum Przasnysza uderzył w znak drogowy i drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że z samochodu wyrwało silnik. Co dziwne, nic się nie stało dwóm jadącym w aucie młodym mężczyznom. Do zdarzenia doszło 3 lutego, około godz. 09:40.

W chwili przybycia straży pożarnej, samochód osobowy Peugeot 206 znajdował się częściowo na chodniku i jezdni, a silnik pojazdu leżał kilka metrów dalej na chodniku.

Osoby podróżujące opuściły auto przed przyjazdem służb ratowniczych, nie uskarżały się na żadne dolegliwości i nie posiadały żadnych widocznych obrażeń zewnętrznych.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu instalacji elektrycznej w uszkodzonym aucie oraz zapewnieniu wsparcia psychicznego podróżującym mężczyznom, po czym przekazano ich pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego.

W dalszej kolejności działań strażacy zneutralizowali wyciek oleju na chodniku z silnika pojazdu oraz uprzątnęli jezdnię i chodnik z pozostałości pokolizyjnych. Wrak pojazdu został zabrany przez pomoc drogową.

Podczas działań ratowniczych ruch drogowy na drodze krajowej nr 57 odbywał się wahadłowo jednym pasem jezdni.

W wyniku wypadku całkowitemu zniszczeniu uległ samochód marki Peugeot 206 oraz znak drogowy na chodniku.

Działania ratownicze prowadziła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza.

red.

fot. KP PSP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x