Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Na drodze za Szreńskiem spłonął ciągnik siodłowy


W niedzielę 3 lutego około godziny 22:38 strażacy otrzymali zgłoszenie o palącym się w miejscowości Ługi (gm. Szreńsk) na powiatowej drodze ciągniku siodłowym z naczepą. Ze względu na lokalizację zdarzenia w akcji gaśniczej wzięła udział nie tylko JRG Mława, ale również zastęp PSP i dwa zastępy OSP z powiatu żuromińskiego. Strażacy prądem wody ugasili palące się Volvo. Pojazd uległ jednak zniszczeniu, straty wyszacowano na 250 tys. zł. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonom
Gość
Anonom

==zznany. Przewoznik Z. Mlawy