Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mławie poszukuje kandydatów na rodziców zastępczych


fot. PIxabay

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mławie poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej. Rodzicami zastępczymi mogą być małżeństwa lub osoby samotne.

Szczegółowe informacje na temat funkcjonowania rodzin zastępczych – praw i obowiązków przysługujących z tego tytułu oraz wymagań formalnych niezbędnych do założenia rodziny zastępczej uzyskasz w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Mławie.

Jeśli chcesz zostać rodzicem zastępczym, zgłoś się do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Mławie przy ul. Reymonta 4 lub zadzwoń pod nr tel.: 23/654 – 43 – 56

Serdecznie zapraszamy


Ogłoszenie sponsorowane

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]