Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nowe rozkłady jazdy MKM-ki. Zobacz zmiany


Wczoraj na swojej stronie internetowej urząd miasta opublikował nowe rozkłady jazdy dla wszystkich linii MKM-ki, które obowiązywać będą od 1 lutego 2019 r.  Jak podaje ratusz, zgodnie z sugestiami mieszkańców rozkłady jazdy autobusów Mławskiej Komunikacji Miejskiej linii nr 1, 3 i 4 ulegną drobnym modyfikacjom – godziny odjazdu autobusów będą dostosowane do godzin kończenia lekcji przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 4.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi od 1 lutego rozkładami jazdy (poniżej). Za ewentualne utrudnienia w korzystaniu z komunikacji miejskiej urząd miasta przeprasza użytkowników.

red.

Rozkład – linia 1 01.02.2019

Rozkład – linia 2 01.02.2019

Rozkład – linia 3 01.02.2019

Rozkład – linia 4 01.02.2019

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mławianka
mławianka
2 lata temu

Tak jak pisałam wcześniej. Zmiany o 1 czy 2 minuty to jest śmieszne dopasowywanie rozkładu MKM do rozkładów lekcji w szkole. Rozkładu jazdy linii nr 2 w ogóle nie zmieniono.
Piszcie pisma do UM bo na gębę to nic nie zdziałacie. Może za rok zmienią znów rozkład o następną 1 albo 2 minuty. Może tak napiszcie i do Rady Miejskiej niech się radni bezradni zajmą tematem. Ostatecznie za co biorą tę swoją dietę w wysokości najniższej krajowej – za pierdzenie w stołki?
Za poprzedni post zebrałam 5 minusów 😀 ciekawe za co?
Jak się okazuje miałam rację!!!

Monia
Monia
2 lata temu

Ktoś chyba nie zadał sobie trudu żeby faktycznie sprawdzić rozkład lekcji. Przykład kolejny Linia 2 kierunek Szreńska – odjazd 12:37, czyli dzieci maja 2min. (słownie DWIE minuty) na wyjście z klasy, ubranie się i dobiegnięcie na przystanek. GRATULUJĘ DOPASOWANIA – SPUER WYKONANY PLAN!!!
PS. Nie wspominam nawet że kierowca odjeżdża często minutę przed czasem…

Lis w kurniku
Lis w kurniku
2 lata temu

Czy jest jakiś problem żeby ten rozkład jazdy wraz z przystankami przedstawić w firmie graficznej na planie miasta jak to jest w cywilizowanych miastach?

rozkład
rozkład
2 lata temu
Reply to  Lis w kurniku

W informatorze było, ja mam mapkę. W złe miejsce napisałeś, wątpię, żeby codziennik miał taka mapę. Napisz do UM na maila to Ci może dadzą.

Loa
Loa
2 lata temu
Reply to  Lis w kurniku

W cywilizowanych miastach płacisz za przejazd miejskim autobusem

mławianka
mławianka
2 lata temu

Obudzili się w ratuszu – lepiej późno niż wcale jak to mówią.
Nie wiem jak inne linie, ale np. rozkład jazdy „1” zmienił się o jedną, dwie minuty… dziwne te zmiany, jedna minuta wystarczy żeby rozkład jazdy był dostosowany dla uczniów? Zobaczymy jakie będą komentarze…

Pasażerka
Pasażerka
2 lata temu
Reply to  mławianka

Co za porażka. Lekcja kończy się 14.25 i o 14.25 odjeżdża autobus. Jak uczeń ma na niego zdążyć?

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x