Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Gospodarze na podium. Najlepsi Oldboye z Żuromina


Dwie mławskie ekipy stanęły na starcie szesnastej edycji ogólnopolskiego turniej oldboyów rozegranego na obiekcie Mławskiej Hali Sportowej. Lepiej spisała się drużyna oznaczona cyfrą jeden. W stawce sześciu drużyn finiszowała na trzecim miejscu.


Turniej zaczął się zresztą od bratobójczego pojedynku. Emocji nie zabrakło, padło pięć goli, o jeden więcej wbili Oldboye I. Na dodatek poszli za ciosem. Choć w konfrontacji z Raciążem zafundowali kolejny dreszczowiec. Na minutę przed końcem przegrywali 0:2. Walczyli jednak do końca i w efekcie potrafili w tak krótkim czasie odwrócić zupełnie przebieg konfrontacji.

Sześć zdobytych punktów stawiało gospodarzy, obok Żuromina i Baboszewa, w gronie faworytów do mistrzostwa. Niestety nie udźwignęli presji, mimo że szczęście ich nie opuściło. W konfrontacji z Baboszewem i Siedlinem ratowali się przed porażką dopiero w ostatniej akcji meczu.

W ostatnim meczu z Żurominem musieli już sięgnąć po komplet punktów. Nie poradzili sobie jednak z kapitalnie dysponowanymi przeciwnikami. Katem naszych graczy okazał się Sławomir Dudek – wpisał się na listę strzelców aż czterokrotnie. W ten sposób przypieczętował triumf swojej ekipy podczas całych zawodów. Żurominianie nie zdołali wygrać tylko jednego spotkania.

Druga drużyna Oldboyów po porażce w bratobójczym pojedynku nie mogła się długo pozbierać. Przebudziła się dopiero w końcówce turnieju. Cztery zdobyte punkty wystarczyły do zajęcia czwartego miejsca w klasyfikacji generalnej.

Pierwsza nasza ekipa wystąpiła na zawodach w składzie: Maciej Wiśniewski, Wiktor Pełkowski, Mariusz Kołakowski (1 gol), Adam Kuligowski, Jarosław Szmyt, Mariusz Walczak (2 gole), Krzysztof Osiecki, Maciej Rogalski (2 gole), Andrzej Karpiński (5 goli) i Sławomir Gołębiewski (3 gole). Natomiast Oldboy 2 zagrali w takim zestawieniu: Jan Lemanek, Szymon Chmielewski (2 gole), Wojciech Gabryelski (1 gol), Paweł Olszewski (1 gol), Hubert Lemanek (5 goli), Andrzej Wąsowski (1 gol) i Roman Wrzeszczański.

Maciej Watkowski z Żuromina został królem strzelców imprezy. Marcin Dorociński z Siedlina otrzymał wyróżnienie dla najlepszego zawodnika, a statuetka najlepszego bramkarza trafiła drugi rok z rzędu w ręce Roberta Kędzierskiego (Baboszewo). Natomiast nagrodę dla najwcześniej urodzonego uczestnika rywalizacji odebrał Wiktor Pełkowski (Oldboy I Mława).

Wyniki

Raciąż – Orzeł 1:4, Oldboy I – Oldboy II 3:2, Baboszewo – Żuromin 1:1, Oldboy II – Baboszewo 1:6, Raciąż – Oldboy I 2:3, Orzeł – Żuromin 2:7, Baboszewo – Raciąż 3:0, Oldboy I – Orzeł 2:2, Oldboy II – Żuromin 1:3, Oldboy I  – Baboszewo 2:2, Oldboy II – Orzeł 3:2, Raciąż – Żuromin 1:5, Baboszewo – Orzeł 9:1, Oldboy II – Raciąż 4:4, Żuromin – Oldboy I 5:3

Końcowa kolejność: 1. Oldboy Żuromin, 2. Oldboy Baboszewo, 3. Oldboy I Mława, 4. Oldboy II Mława. 5. Oldboy Orzeł Siedlin, 6. Oldboy Raciąż

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x