Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Memoriał im. Marka Lewandowskiego po raz szósty


Pamięć o tragicznie zmarłym Marku Lewandowskim nadal pozostaje żywa. Mija już sześć lat od jego tragicznej śmierci w wypadku samochodowym, ale jego przyjaciele, koledzy i znajomi nadal spotykają się na siatkarskim parkiecie w sportowej rywalizacji, by wspomnieć kolegę.


W tegorocznej edycji memoriału zagrało 6 ekip : KPP Mława, KP PSP Mława, KP PSP Ciechanów, Lutocin, Zgliczyn Witowy i Konopki. Jak się okazało, wszystkie drużyny prezentowały podobny pod względem technicznym poziom sportowy, co zaowocowało zaciętymi meczami z dużą liczbą tie breaków. W sportowych zmaganiach najlepiej wypadła drużyna z Lutocina, wygrywając wszystkie pojedynki i zdobywając komplet punktów. Tuż za nimi na podium uplasowali się siatkarze ze Zgliczyna Witowego, a za nimi drużyna z komendy policji w Mławie. Na czwartym znalazła się drużyna z Konopek, na piątym mławscy strażacy i stawkę zamykała drużyna z KP PSP w Ciechanowie. W tym turnieju jak zawsze nie był najistotniejszy wynik, choć momentami mecze były zacięte, to impreza przebiegła w miłej serdecznej atmosferze jak na memoriał przystało. Turniej zamknął i podziękował za grę wójt gminy Radzanów Przemysław Pakuszewski.

Organizatorami memoriału była Hala Sportowa w Radzanowie i  KP PSP w Mławie. Wydatną pomoc i inicjatywę organizacji memoriału wniósł  Jarosław Rybicki (KP PSP Mława).

red.

fot. Hala Sportowa w Radzanowie

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Rusi
Rusi
5 lata temu

W gminie radzanow jak i okolicznych wioskach byl znany i szanowany i bedzie zawsze

dziadek z bliska
dziadek z bliska
5 lata temu

Taki Memoriał im. MARKA LEWANDOWSKIEGO, mogli zorganizować tylko jego koledzy i przyjaciele STRAŻACY–WIELKIE BRAWA!!!– dla was że podtrzymujecie pamięć o Marku–bo Marek swym działaniem na to zasługuje, wszędzie go było pełno, był bardzo aktywny, działał także na rzecz mławskiej piłki, był członkiem ZARZĄDU MKS MŁAWA, warto by było aby Zarząd klubu także pamiętał o rocznicy, jego tragicznej śmierci.

Ruso
Ruso
5 lata temu

Brawo chlopaki najwazniejsza jest pamiec ! Szkoda ze zgliczyn glinki nie bierze juz udzialu aktywnego w zyciu sportowym gminy radzanow

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x