Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sympatyczny pekińczyk i podpalany mieszaniec czekają na starych bądź nowych właścicieli


Straż Miejska w Mławie poszukuje właścicieli dwóch psów, które znaleziono ostatnio na ulicach Mławy. Kilkuletni mieszaniec został wyłapany 28 stycznia 2019 r.  na ul. Spichrzowej. Drugiego  – rasy pekińczyk – znaleziono 26 stycznia 2019 r. Błąkał się po ulicy Żołnierzy 80 Pułku Piechoty. Strażnicy przewieźli psy do lecznicy dla zwierząt M-Wet przy ul. Rynkowej (tel.  601 812 521), gdzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat ich odbioru.


Przypominamy, że w Schronisku Nadzieja w Napierkach przebywa obecnie 114 zwierząt wyłapanych na ulicach Mławy. Wszystkie czekają na odpowiedzialnych, dobrych ludzi, którzy chcieliby stworzyć im przyjazne domy. Kontakt do schroniska „Nadzieja” w Napierkach – tel.: 785 331 365.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mka
mka
4 lata temu

Biedne pieski. Chciałby być kochane . Uważam, że należy zamknąć wszystkie hodowle psów rasowych. Ludzie zamiast płacić kilka tysięcy zł za rasowego pieska-zabawkę, powinni dawać dom takim, które tego na prawdę potrzebują. I proszę ludzi dobrej woli przekazujcie 1% podatku na zwierzaki. One nie potrafią mówić, ale też czują.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x