Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gold Team blisko powtórki. Pietruś liderem strzelców


W sobotę 2 lutego poznamy najlepszą drużynę tegorocznej edycji Gminnej Amatorskiej Ligi rozgrywanej na hali w Morawach. Najbliżej sukcesu są mistrzowie z poprzedniego sezonu. Reprezentanci Gold Team nie tylko mają najwięcej punktów na koncie, ale rozegrali o jedno spotkanie mniej od najgroźniejszych konkurentów.


Niezwykle pracowita dla obrońców tytułu okazała się dziewiąta runda. Pierwszy mecz był „spacerkiem” – bramkarz Los Compadres skapitulował aż osiem razy. Łupem bramkowym podzieliło się zgodnie czterech graczy – każdy z nich, czyli Kamil Nosarzewski, Piotr Ciżewski, Norbert Marach i Mateusz Nosarzewski, zapisał na konto po dwa trafienia.

Znacznie cięższa przeprawa czekała w pojedynku z Dobrymi Chłopakami. Dawid Bonisławski nie zamierzał odpuścić, pokonał bramkarza „złotej” ekipy aż cztery razy. To okazało się jednak za mało. Konkurenci strzelili o dwa gole więcej, w tym tradycyjnie miał udział wymieniony wyżej kwartet snajperów z poprzedniego spotkania. Różnica polegała na tym, że Kamil Nosarzewski skompletował hat-tricka, a Marach popisał się jednym celnym strzałem.

Popis Bonisławskiego sprawił, że zachował szansę na koronę króla strzelców. Na koncie ma 22 bramki. W zestawieniu najlepszych napastników plasuje się na trzecim miejscu. Wyżej są tylko Marcin Bardoński (23 gole) i Mateusz Pietruś (25 goli).

Ostatni z wymienionych zawodników występuje w zespole Amigo Konopki. Ma szansę na zatrzymanie Gold Team, bowiem wspólnie z kolegami zmierzy się w bezpośredniej konfrontacji z liderem. Oto zestaw par ostatniej rundy (początek godz. 18): Weterani i Młodsi – Gold Team, Dobre chłopaki – Żylipapą Au, FC Strzałkowo – Amigo Konopki, WKS Niedzbórz – Marne Szanse, Los Compadres – Żylipapą AU, Dajcie nam wygrać – Weterani i Młodsi, Marne Szanse – FC Strzałkowo, Gold Team – Amigo Konopki

IX kolejka: Żylipapą AU – FC Strzałkowo 3:1, Gold Team – Los Compadres 8:1, Weterani i Młodsi – Marne Szanse13:5, Dajcie Nam Wygrać – Żylipapą AU 5:1, Gold Team – Dobre Chłopaki 8:6, WKS Niedzbórz – Żylipapą AU 7:2

VIII kolejka: WKS Niedzbórz –  Weterani i Młodsi 4:3, Dobre Chłopaki – FC Strzałkowo 6:5, Marne Szansę – Amigo Konopki 3:12.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x