Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Młodzież w szkołach zebrała ponad 3,3 tony karmy dla zwierząt


Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” we współpracy  z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mławie zorganizowało po raz ósmy zbiórkę karmy dla zwierząt ze Schroniska w Pawłowie i Schroniska „Nadzieja” w Napierkach pod hasłem „PRZYJAZNA SZKOŁA DLA ZWIERZAKA”. Karmę zbieraliśmy od 26 listopada 2018r. do 18 stycznia 2019r. Do akcji włączyło się 15 mławskich szkół:


Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. J. Korczaka

Zespół Szkół Nr 4 im. Obrońców Mławy z Września 1939r.

Zespół Szkół Nr 3 im. Marszałka J. Piłsudskiego

Zespół Szkół Nr 2

Zespół Szkół Nr 1

Zespół Placówek Oświatowych Nr 3

Zespół Placówek Oświatowych Nr 2

Zespół Placówek Oświatowych Nr 1

Szkoła Podstawowa Nr 6

Społeczna Szkoła Podstawowa „WYSPIANUM”

I Liceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego

Katolicka Szkoła Podstawowa

Katolickie Liceum Ogólnokształcące

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. dra Ostaszewskiego

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. M. Kopernika

W sumie udało się zebrać 3314,26 kg karmy, która zostanie przekazana do schroniskom, do których m.in. trafiają bezpańskie zwierzęta z naszego powiatu. Zbiórka karmy dla psów jest działaniem wolontarystycznym, które uwrażliwia dzieci i młodzież na potrzeby zwierząt, uczy mądrej pomocy oraz jest ogromnym wsparciem dla pobliskich schronisk.

 źródło i fot. MOPS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x