Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ukrainka chciała zapłacić  fałszywą stówką


Jak podaje mławska policja w niedzielę 27 stycznia około godziny 11:30, w jednym z sieciowych marketów w Mławie, obywatelka Ukrainy płacąc za artykuły spożywcze, usiłowała wprowadzić w obieg fałszywy banknot o nominale 100 złotych polskich. Zamierzonego celu nie osiągnęła,  z uwagi na postawę kasjerki, która po sprawdzeniu ujawniła, iż banknot prawdopodobnie nosi cechy fałszerstwa. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mławianin
Mławianin
4 lata temu

Bzdurny tytuł. Czemu nie ma tytułów „Polak spowodował wypadek na siódemce”? Co wnosi do informacji że to była Ukrainka, Chinka czy Australijka? Taki chwyt marketingowy, słabe to

Marta
Marta
4 lata temu

Może sama nie wiedziała że fałszywy.

mławianka
mławianka
4 lata temu
Reply to  Marta

Najprawdopodobniej masz rację, Marta. Dlatego uważam, że najlepiej pieniądze trzymać w banku, a w sklepach płacić kartą.
Prawie wszystkie sklepy nie mające terminali omijam szerokim łukiem. Czemu nie wszystkie? – bo np. takiego pieczywa jak w jednej z mławskich piekarni nigdzie indziej nie kupię, bo jajka i drób najlepsze są od zaufanego rolnika.

Baca
Baca
4 lata temu
Reply to  Marta

Też tak myślę.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x