Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Szkolna choinka ma swój niepowtarzalny urok


Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają na dobrą zabawę! Świetną ku temu okazją była zabawa choinkowa, która odbyła się 24 stycznia w Szkole Podstawowej im. Wojciecha Piechowskiego w Nosarzewie Borowym.Bal karnawałowy poprzedziły występy artystyczne w wykonaniu uczniów szkoły. Recytowanie wierszy uzupełniały występy wokalne, gra na fletach i keyboardach, był taniec i ruch sceniczny. Z największą niecierpliwością na choinkę czekali najmłodsi, którzy przygotowali ciekawe kostiumy karnawałowe. Wśród radosnych i rozbieganych maluchów można było znaleźć barwne motyle, dobre wróżki, urzekające księżniczki. Nie zabrakło też odważnych policjantów i superbohaterów. Na koniec, ku radości dzieci, odwiedził ich Święty Mikołaj, który wręczył wszystkim uczestnikom prezenty.

źródło i fot. SP w Nosarzewie Borowym

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Johnny
Gość
Johnny

Czy kogoś to interesuje ?

Rodzic
Gość
Rodzic

Mnie to interesuje