Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar w Józefowie


Trzy zastępy strażaków wyruszyły do akcji, gdy wpłynęło zgłoszenie, że w miejscowości Józefowo (gm. Radzanów) pali się na kuchni garnek. Już na miejscu okazało się, że prawdopodobnie na skutek zwarcia w instalacji elektrycznej zapaliła się ścianka działowa w dobudowanym pomieszczeniu.


Ogień w pierwszej fazie próbował gasić właściciel budynku wraz z sąsiadem, doznał przy tym poparzenia ręki. Akcję na miejscu prowadzili strażacy z OSP Radzanów i dwa zastępy z JRG Mława. Był również zespół ratownictwa medycznego i policja. Do pożaru doszło wczoraj, około godziny 20-tej.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x