Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szkoła Podstawowa nr 2 doceniona przez MEN i posła na Sejm RP 


Uczniowie naszej szkoły hucznie świętowali stulecie niepodległości. Społeczność szkolna włączyła się do ogólnopolskiej akcji zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej „Rekord dla Niepodległej” i o godz. 11:11 z blisko 5 mln innych uczniów, a także  z prawie 480 tys. nauczycieli odśpiewała czterozwrotkowy hymn narodowy.


Nie brakowało też chętnych do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Orzeł Biały – nasza duma” zorganizowanym przez senatorów RP i Kancelarię Senatu. Zgodnie z regulaminem uczestnicy przedstawili w dowolnej technice swoją wizję polskiego godła z orłem. Jury pod przewodnictwem pani Renaty Śnieguckiej zdecydowało, że Szkołę Podstawową nr 2 w Mławie będą reprezentowały prace Julii Zalewskiej, Zofii Dąbrowskiej i Elizy Chmielewskiej. Zaangażowanie naszej placówki w uczczenie Święta Niepodległości zostało docenione pamiątkowymi dyplomami z podziękowaniami od minister edukacji narodowej Anny Zalewskiej i posła na Sejm RP Marka Opioły.

źródło: SP nr 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x