Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dwa wypadki na „siódemce” – jeden pod Strzegowem, drugi w Mdzewie


Ślisko na drogach. Kilkanaście minut przed godziną 10-tą, prawie równocześnie doszło do dwóch zdarzeń drogowych na krajowej „siódemce”. W okolicy Strzegowa z drogi wypadła osobowa Toyota. Natomiast w Mdzewie zderzyły się dwa samochody osobowe: Opel Zafira i VW Passat. W jednym z aut jechały cztery osoby, wśród nich dwójka dzieci, w drugim – jedna. Na miejscu zdarzenia są dwie karetki pogotowia ratunkowego, 2 zastępy PSP oraz OSP ze Strzegowa. Obecnie ruch na „siódemce” w tych okolicach odbywa się wahadłowo.


red.

Mdzewo

Mdzewo

Toyota w rowie pod Strzegowem

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x