Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bezpieczne ferie z mławskimi policjantami


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mławie prowadzą działania mające na celu propagowanie bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Dzielnicowi wspólnie z mławskimi profilaktykami, przeprowadzają spotkania z dziećmi i młodzieżą z całego powiatu mławskiego. Przekazują im najważniejsze zasady bezpieczeństwa. 


W czwartek, 17 stycznia w godzinach porannych dzielnicowy sierż. szt. Sławomir Ostrowski wspólnie z mławskim profilaktykiem, udali się do Szkoły Podstawowej w Turzy Wielkiej oraz w Zawadach, aby porozmawiać z uczniami o bezpieczeństwie podczas zbliżających się ferii zimowych. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się, jak być bezpiecznym w ruchu drogowym, w domu, podczas zabaw zimowych i że trzeba omijać zamarznięte jeziora, rzeki i stawy. Jak unikać zagrożeń, a w razie konieczności skutecznie wezwać pomoc. Przestrzegają również przed zagrożeniami, jakie może nieść ze sobą niewłaściwe korzystanie z Internetu oraz przed kontaktem z obcymi osobami. Rozdają „Kodeks postępowania w czasie zimy” ze spisanymi najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku.

Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży czas beztroskiej zabawy. Należy jednak pamiętać o bezpieczeństwie, bo nieszczęśliwy wypadek może zdarzyć się każdemu.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x