Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

4 edycja Turnieju Sztuk Walki Senshi Cup


W dniu 19 stycznia na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej Nr 6 w Mławie odbyła się 4 edycja Turnieju Sztuk Walki Senshi Cup organizowany cyklicznie przez mławski klub Akademia Sztuk Walk Senshi Fight&Sport.


W zawodach wzięło udział kilkudziesięciu zawodników z sekcji Taekwondo ITF z Mławy, Moraw i Iłowa oraz sekcja Kickboxingu z Mławy. Dzieci rywalizowały w takich konkurencjach jak: walki kalaki, techniki szybkościowe, techniki specjalne, tor przeszkód, układy formalne i walki semi Contact.

Turniej pierwszego startu Senshi Cup przeznaczony jest dla wszystkich dzieci i młodzieży pragnących wejść w świat rywalizacji sportowej w sportach walki. Dzieci i młodzież, która nie występowała na większych turniejach może w ten sposób za zacząć przygodę startową. Każdy uczestnik za udział w zawadach otrzymał medal, dyplom i upominek.

źródło i fot. Organizator

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x