Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zaginęła mieszkanka Marianowa i dwaj pensjonariusze DPS Bogurzyn


 


Mławska policja prowadzi poszukiwania w sprawie trzech zaginionych osób – mieszkanki Marianowa (gm. Szydłowo) i dwóch pensjonariuszy DPS w Bogurzynie.

48-letnia mieszkanka gminy Szydłowo w listopadzie ubiegłego roku po sprzeczce z mężem wyszła z domu i nie wróciła. Od jej zniknięcia minęły już dwa miesiące, ale w tym czasie nie dała żadnego znaku życia. Poszukuje jej obecnie mławska policja. Policjanci szukają również dwóch pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Bogurzynie. Mężczyźni są w wieku 26 i 39 lat. W środę 23 stycznia około godziny 10:30 samowolnie oddalili się z DPS bez poinformowania personelu placówki i do chwili obecnej nie wrócili do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązali kontaktu z pracownikami DPS.

oprac. red.

źródło KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x