Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ferie tuż, tuż. Komisarz Mławiak też już w akcji


Zgodnie z zapowiedziami ruszyły „Bezpieczne ferie z Komisarzem Mławiakiem”. Ulubiona przez dzieci maskotka mławskiej policji spotkała się jeszcze przed zimowym wypoczynkiem z uczniami Szkół Podstawowych w Bogurzynie i Starych Kosinach. Policjanci rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie podczas zabaw na lodzie i śniegu oraz w sieci internetowej.


„Bezpieczne ferie z Komisarzem Mławiakiem” to akcja profilaktyczna mławskiej policji. W ostatnich tygodniach przed feriami zimowymi dzielnicowi i mławscy profilaktycy z KPP w Mławie spotykają się z uczniami szkół podstawowych i z przedszkolakami by rozmawiać o bezpieczeństwie w czasie zimowego wypoczynku.

22 stycznia, „Komisarz Mławiak” – niebieski miś, spotkał się z uczniami Szkół Podstawowych w Bogurzynie i Starych Kosinach. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się, jak być bezpiecznym w ruchu drogowym oraz w domu, jak unikać zagrożeń podczas zabaw na lodzie i śniegu, jak bezpiecznie korzystać z sieci internetowej oraz jak w razie konieczności skutecznie wezwać pomoc. Nieodłącznym tematem spotkań jest również noszenie elementów odblaskowych przez niechronionych uczestników ruchu drogowego. Komisarz Mławiak z uśmiechem na twarzy rozdawał dzieciom opaski odblaskowe. Natomiast dzielnicowy gm. Wiśniewo mł. asp. Krzysztof Dobrzyński wręczał uczniom „Kodeks postępowania w czasie zimy” ze spisanymi najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku.

Źródło i fot. mł. asp. Aneta Prusik KPP Mława

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x