Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Znalazłeś, czy zgubiłeś, zgłoś się do biura rzeczy znalezionych w starostwie 


Jeśli zgubiłeś coś wartościowego na terenie Powiatu Mławskiego i nie wiesz gdzie szukać, sprawdź w Biurze Rzeczy Znalezionych, które mieści się w budynku Starostwa Powiatowego w Mławie.


Czy dana rzecz została znaleziona można sprawdzić  na stronie  BIP Starostwa Powiatowego w Mławie w wykazie rzeczy znalezionych.

Osoby poszukujące rzeczy zgubionej i zgłaszające się do Biura Rzeczy Znalezionych muszą określić:

  • jaka rzecz (przedmiot) zastała zgubiona, opisać rzecz, charakterystyczny wygląd bądź znaki szczególne,
  • przedstawić dowody stwierdzające posiadanie zagubionej rzeczy (np. dowód zakupu przedmiotu, numery seryjne, własne oznaczenia bądź opis widocznych środków zużycia).

BIURO RZECZY ZNALEZIONYCH
Starostwo Powiatowe w Mławie

06-500 Mława ul. Reymonta 6

Wydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich

I piętro, pokój Nr 15        tel. (23) 655-29-02

godziny pracy Biura: poniedziałek – piątek  od  8:00 do  16:00

Starosta Mławski ma prawo odmówić przyjęcia rzeczy znalezionej jeżeli jej  szacunkowa wartość  nie przekracza 100 zł. i nie jest to rzecz o wartości historycznej, naukowej lub artystycznej.

Wtedy znalazca ma prawo postąpić z rzeczą według swojego uznania .

Jednocześnie, zgodnie z obowiązująca   ustawą o rzeczach znalezionych znalazca ma  pełne prawo zachować znalezione pieniądze, gdy ich wartość nie przekracza 100 zł.

źródło: Starostwo Powiatowe w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x