Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wycinka drzew na „siódemce”. Będą ograniczenia prędkości


Ruszają już pierwsze prace przygotowawcze do rozbudowy nowych odcinków DK nr 7 pomiędzy Napierkami a Płońskiem. Od 23 stycznia br. w ramach prac przygotowawczych rozpocznie się  wycinka drzew znajdujących się na terenie pasa drogowego DK7 na odcinkach drogi między Strzegowem a Płońskiem oraz na terenie gminy Wieczfnia Kościelna, w związku z czym mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.


Polegać one będą na zwężeniu jezdni i ograniczeniu prędkości do 60 km/h. Możliwa też będzie konieczność czasowego zablokowania pasa ruchu i wprowadzenie ruchu wahadłowego.  Ruch pojazdów kierowany będzie wówczas przez uprawnionych pracowników. W celu zminimalizowania utrudnień w ruchu drogowym, prace będą przeprowadzane wzdłuż jednej krawędzi drogi w zakresie jednej gminy. Po ukończeniu wycinki po jednej stronie, prace zostaną przeniesione na drugą stronę drogi.

Poniżej podajemy harmonogram prac w  poszczególnych gminach w kolejności z jaką planowane są roboty wraz z przewidywanym czasem ich realizacji:

  1. Strzegowo, pow. mławski- 1 tydz.
  2. Baboszewo, pow. płoński – 2 tyg.
  3. Glinojeck, pow. ciechanowski – 1 tydz.
  4. Płońsk, pow. płoński- 1 tydz.
  5. Wieczfnia Kościelna, pow. mławski- 1 tydz.

źródło: GDDKiA

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
h13
h13
4 lata temu

Zaktualizujcie mapkę bo są na niej złe oznaczenia węzłów.
GDDKiA już stronie z tym ogłoszeniem poprawiła.
Będą węzły: Mława Północ , Mława Wschód, Mława Południe.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x