Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ukradli paliwo, perfumy i pieniądze


Złodzieje nie próżnują. Tylko w ciągu ostatnich kilku dni ukradli z baku ciężarówki 180 litrów oleju napędowego wartego ponad 900 zł, z drogerii perfumy za 640 zł, a z konta mieszkanki Mławy wypłacili ponad 160 GBP, czyli ponad 780 zł.


W dniach 18 – 21 stycznia br. w Mławie na terenie stacji paliw przy ul. Dzierzgowskiej, nieznani sprawcy po uprzednim wyłamaniu wkładki zamka korka wlewowego zbiornika paliwa w samochodzie ciężarowym marki Mercedes Atego, dokonali kradzieży oleju napędowego w ilości 180 litrów powodując straty w wysokości ponad 900 zł.

Z kolei w sobotę 19 stycznia około godziny 16:30, w drogerii przy ulicy  Stary Rynek, nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pracowników, dokonał kradzieży trzech sztuk perfum o łącznej wartości ponad 640 zł.

W poniedziałek 21 stycznia, nieznani sprawcy dokonali płatności elektroniczną kartą płatniczą w wysokości ponad 160 GBP na szkodę mieszkanki Mławy.

oprac. red.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x