Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Karnawałowe szaleństwa w Strzałkowie


160 dzieci wraz z rodzicami bawiło się w świetlicy wiejskiej w Strzałkowie w minioną sobotę.Tak hucznie i barwnie odbyła się zabawa karnawałowa, którą popularnie nazywamy choinką.


Impreza była okazją do wyśmienitej zabawy, podczas której dzieci wraz z rodzicami bawiły się przy dźwiękach tanecznej muzyki. Na wypełnionej po brzegi sali można było zauważyć wymyślne przebrania nawiązujące do tematyki bajkowej. Zgodnie z tradycją na choince pojawił się Święty Mikołaj z pełnym workiem prezentów. Zabawa karnawałowa nie odbyłaby się również bez wybrania króla i królowej balu, którzy po burzliwych obradach jury, zostali ukoronowani. Na wszystkich gości czekał słodki poczęstunek. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko z watą cukrowa i warkoczykami.

źródło i fot.: GBP w Stupsku

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
jajda
jajda
4 lata temu

Skąd się wzięło 160 dzieci w Strzałkowie??? Taka maleńka wioska, a tyle dzieci? – chyba pożyczone….

mławianka
mławianka
4 lata temu
Reply to  jajda

Czasami też się zastanawiam nad ilościami podawanymi przez codziennik. Tu było 160 dzieci, a na przykład na wigilii stowarzyszenia AS było ponad 500 osób podobno. Byłam, widziałam i uważam, że jak tam było 300 osób, to wszystko. Tak to jest, dziennikarze piszą to co podadzą im organizatorzy, nie przejmując się stanem faktycznym.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x