Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zagłosuj w Tesco na projekt SOSW. Tylko do 17 lutego!


Projekt edukacyjny Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Mławie „My też potrafimy – wspieranie rozwoju dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi” znalazł się w gronie wysoko ocenionych wniosków i uzyskał uznanie ekspertów oraz Komisji Grantowej w programie sieci sklepów TESCO „Decydujesz, pomagamy”. Projekt ten przeszedł do etapu głosowania, który rozpoczyna się w sklepach TESCO od 21 stycznia br., a trwa do 17 lutego.


Za wygrany grant w wysokości nawet 5000zł, Ośrodek będzie mógł zakupić pomoce dydaktyczne oraz wyposażyć salę do zajęć z integracji sensorycznej dla dzieci niepełnosprawnych. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Mławie wspiera rozwój dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Zasadniczym cele projektu jest podnoszenie zdolności intelektualnych i wyrównywanie braków edukacyjnych w grupie dzieci od 3 do 10 roku życia. Planowane są następujące działania w ramach realizacji projektu: I Zajęcia logopedyczne oparte na Metodzie Krakowskiej prof. J. Cieszyńskiej II Zajęcia ruchowe z elementami metody W. Sherborne III Dogoterapia IV Warsztaty dla klientów sklepów TESCO „Wspieranie rozwoju dzieci poprzez zabawę”.

Jak głosować?

Klienci sieci sklepów TESCO za każde zakupy otrzymają żetony uprawniające do głosowania. Zagłosować można w sklepach: • Działdowo, ul. Księżodworska 5/7 • Mława, ul. Sienkiewicza 32 • Niedzica, ul. Traugutta 24. Zachęcamy wszystkich do oddawania głosy na SOSW w Mławie.

źródło: SOSW Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x